دارا فود

  • دارا پروتئین فعالیت خود را از سال 1378 در زمینه تولید، تامین و بسته بندی گوشت و مرغ آغاز کرد و با توسعه دادن مجموعه در زمینه فرآورده های پروتئینی توانست در صنعت پروتئین جایگاهش را محکم کند و با استفاده از تجارب مدیران و پرسنل آموزش دیده خود توانست محصولات با کیفیت و متنوعی به بازار عرضه کند. دراوایل سال 1380 با تاسیس یک فروشگاه، کالاهای خود را به صورت مستقیم عرضه کرد. در سال 1383 خط تولید این مجموعه با عرضه محصولات فرآورده های گوشتی 95 درصد به کار خود رونق بخشید. - انجام كليه مراحل از پرورش تا عرضه توسط خود مجموعه: عرضه محصولات مرغوب، تازه با استاندارد و کیفیت بالا تمامی محصولات دارا، تهیه شده از دام های سالم، مرغوب و کشتار روز می باشد و از استاندارد های لازم برای مصارف خانه وار برخوردار است. -نظارت سازمان دامپزشكي و وزارت بهداشت بركليه مراحل توليد فرآورده ها: دارای مجوز سازمان دامپزشکی کل کشور بهره گیری از متخصصان صنایع غذایی و بهداشتی - توانايي در توليد فرآورده هاي پروتئيني متنوع - بهره گيري از كارخانجات فرآوري و بسته بندي مجهز به تكنولوژي روز -بهره گيري از كارشناسان بهداشت و پرسنل آموزش ديده - رعايت كليه استاندار هاي بهداشتي ملي در توليد فرآورده هاي پروتئيني -عرضه مستقیم محصولات فقط در فروشگاه مجموعه: امکان تست محصولات -تولید فرآورده های پروتئینی عمل آوری شده برای اولین بار در ایران -عرضه و ارسال محصولات با بسته بندی کاملا بهداشتی

فهرست کد تخفیف دارا فود

دارا فود
هر روز 4 محصول با 20 درصد تخفیف
هر روز چهار محصول از یک دسته از محصولات دارا فود را با تخفیف 20 درصدی خریداری کنید
جشنواره فروش 29 روز مانده

کد تخفیف های منقضی شده دارا فود

دارا فود
خرید گوشت، مرغ و سایر مواد پروتئینی
با ثبت نام در فروشگاه آنلاین گوشت، مرغ و مواد پروتئینی دارا، در اولین خرید خود با وارد کردن کد دروازه، حداقل از 15 درصد تخفیف به همراه ارسال رایگان (در برخی مناطق تهران) بهره مند شوید.
15% تخفیف منقضی شده
دارا فود
هات داگ 90 درصد توری
هات داگ نود درصد گوشت دارا
20% تخفیف منقضی شده
دارا فود
تخفیف کلیه محصولات دارا
تخفیف روی کلیه محصولات دارا فقط 30 و 31 هر ماه با استفاده از کد تخفیف بالا
5% تخفیف منقضی شده
دارا فود
خرید انواع جوجه کباب ملل
از عید قربان تا عید غدیر با ثبت سفارش آنلاین و وارد کردن این کد تخفیف، از 20 درصد تخفیف انواع جوجه کباب ملل (مکزیکی، یونانی، کانادایی و ...) بهره مند شوید.
20% تخفیف منقضی شده