درباره ما

دروازه، یک تخفیف یاب جامع اینترنتی است که هدفش، کاهش هزینه های خرید آنلاین است.

کد تخفیف ها، حراج ها و دیگر پیشنهادات شگفت انگیز سایت ها و اپلیکیشن های معتبر، مثل دیجی کالا ، بامیلو و اسنپ و همچنین کلیه محصولات تخفیف دار فروشگاه های اینترنتی برای شما گردآوری شده است. تنها کاری که شما باید انجام دهید، این است که بهترین پیشنهاد تخفیف را بر اساس نیاز خود پیدا و استفاده کنید.

برای مثال، اگر نیاز به سفارش اینترنتی غذا یا خرید اینترنتی پوشاک و حتی قصد رفتن به یک تور گردشگری را دارید، ابتدا به دروازه مراجعه کنید تا بیشترین تخفیف مرتبط با نیاز خود را پیدا کنید. سپس با یک کلیک ، از دروازه وارد سایت یا اپلیکیشن مربوطه شوید تا بهترین خرید آنلاین را انجام دهید.


مسئله ای که وجود داشت چه بود؟

کسب و کار های آنلاین این روزها خیلی زیاد شده اند و به همان تناسب، ما هم برای رفع نیازهایمان خیلی به آن ها وابسته شده ایم. اما چگونه بفهمیم که این کسب و کار ها، پیشنهاد های خاص و تخفیف ویژه برای کالاها یا خدمات خودشون ارائه داده اند؟ نمی شود که مدام به تمام این سایت ها یا اپلیکیشن ها سر زد؟!

راه حل چه هست؟

بستری جدید به نام دروازه که براساس همکاری با این کسب و کار ها، همواره تخفیف ها و پیشنهادات هیجان انگیز آن ها را به شما معرفی می کند تا بتوانید همه این پیشنهاد ها را در یک مکان، ببینید و مقایسه کنید تا بهترین خرید آنلاین را انجام دهید.دروازه، کاملا رایگان و بدون نیاز به ثبت نام، توسط وبسایت و اپ اندروید قابل استفاده است.امکانات اصلی دروازه :

شما می تونید هر روز به دروازه سر بزنید تا پیشنهادات جدید کسب و کارها رو ببینید
از کد تخفیف، مسابقات، جشنواره ها و کلیه پیشنهادات شگفت انگیز کسب و کارهای آنلاین مطلع بشید
از تازه ترین تخفیف های کالا و خدمات فروشگاه های اینترنتی مطلع بشید
یک جستجو سریع برای نیاز مد نظر خود انجام بدید
پیشنهاد ها رو توی دسته بندی ها و موضوعات مختلف دنبال کنید
پیشنهاد ها رو بر اساس بیشترین تخفیف مرتب کنید
هنگام یافتن بهترین پیشنهاد، فقط با یک کلیک، وارد سایت یا اپ مقصد شوید