دروازه؛ پلتفرم نوین بازاریابی و تبلیغات آنلاین

با درج پیشنهادهای جذاب تخفیف دار، همین امروز، بازار خود را توسعه دهید!

دروازه چیست؟

دروازه؛ از پیشگامان صنعت معرفی پیشنهاد های تخفیف دار اینترنتی در ایران است. کار اصلی ما جمع آوری و ارائه بروزترین و بهترین پیشنهاد های تخفیف دار اینترنتی از سایت ها و اپلیکیشن های معتبر ایرانی است. دروازه در حال حاضر، نخستین و تنها بازیگر این صنعت بر بستر موبایل و جزو 3 بازیگر اصلی این حوزه بر بستر وب است. ما بخاطر طراحی محصول باکیفیت خصوصاً رابط کاربری بهینه و تجربه کاربری لذت بخش، معروف هستیم به بیزینس تغییر دهنده ی قواعد بازی!

فایده دروازه برای کسب و کار ها

ما از طریق همکاری استراتژیک به یک شرکت کمک می‌کنیم تا بازدید و به تبع آن، درآمد خود را افزایش دهد، آگاهی از برند ایجاد کند و بازار خود را توسعه دهد. شبکه همکاران استراتژیک ما شامل طیف وسیعی از شرکت های تجارت الکترونیک است و هدف ما این است که با همکاری آنها همواره بهترین پیشنهاد های شگفت انگیز را به کاربران این شرکت ها ارائه دهیم. دروازه همیشه نیازهای تجاری همکاران خود را در الویت قرار داده و در جهت کمک به آنها اقدام می نماید.

نحوه آغاز همکاری چگونه است؟

فرآیند همکاری برای همه کسب و کارهایی که می‌خواهند با ما شریک شوند، بسیار آسان است. ما یک پنل ساده و شیک طراحی کرده ایم که توسط یک کارمند مسئول در شرکت شما، مدیریت می‌شود. این پنل، هم اکنون توسط ده ها کسب و کار در حال استفاده است و ما همواره درحال بهبود و توسعه فنی آن هستیم. همچنان مشاوران با تجربه ما آموزش‌ دیده اند تا به شما در شناسایی فرصت‌های جدید برای حفظ و رشد مشتری با استفاده از امکانات دروازه کمک کنند.
اگر آماده هستید، فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما برای هماهنگی های بعدی با شما تماس بگیرند.
همه موارد اجباری هستند. لطفا همه موارد خواسته شده را تکمیل فرمایید
Captcha