فیلیمو

  • سامانه‌ تماشای اینترنتی فیلم، سریال و مستند فیلیمو که فعالیت خود را در سال 93 آغاز کرد، یکی از محصولات آپارات است. فیلیمو دارای اپلیکیشن‌های اندروید، آی او اس، ویندوز و تلویزیون می‌باشد که با نصب آن و دانلود فیلم می‌توانید به صورت آفلاین نیز فیلم تماشا کنید. فیلیمو دارای این امکان است که کیفیت پخش فیلم و سریال را با سرعت اینترنت شما تنظیم کند که این امکان باعث می‌شود در هنگام مشاهده فیلم توقف ایجاد نشود. از مزیت‌های دیگر فیلیمو می‌توان به توضیحات کامل فیلم، پیش‌نمایش و گالری تصاویر اشاره کرد. فیلیمو حجم مصرفی را برای برخی از اپراتورها و اینترنت‌ها به صورت رایگان قرار داده است، که ازجمله این اپراتورها می‌توان به مبین ‌نت، های وب، پارس آنلاین، آسیاتک، صبانت و ... اشاره کرد.

فهرست کد تخفیف فیلیمو

فیلیمو
اشتراک فیلیمو
با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف اشتراک سامانه‌ تماشای اینترنتی فیلم، سریال و مستند فیلیمو بهره‌مند می‌شوید. جهت استفاده از تخفیف پس از ورود به بخش خرید اشتراک روی گزینه "کارت هدیه فیلیمو / فیلیمو کارت" کلیک کنید و کد تخفیف را وارد نمایید و از تخفیف بهره مند شوید.
20% تخفیف 2 روز مانده

کد تخفیف های منقضی شده فیلیمو

فیلیمو
اشتراک با ثبت‌نام در فیلیمو
با ثبت نام از طریق لینک معرف سایت دروازه در سامانه‌ تماشای اینترنتی فیلم، سریال و مستند فیلیمو،با خرید اشتراک 1 یا 3 ماهه 10 روز بیشتر و با خرید اشتراک 6 یا 12 ماهه 30 روز بیشتر اشتراک میبری!
10% تخفیف منقضی شده
فیلیمو
اشتراک فیلیمو
جهت استفاده از اشتراک رایگان فیلیمو بر روی "نمایش کد تخفیف" کلیک کنید
0% تخفیف منقضی شده
فیلیمو
قرعه کشی بزرگ 150 میلیونی
تا 25 فروردین، با خرید اشتراک های ماهانه فیلیمو در قرعه کشی جایزه بزرگ 150 میلیون تومانی شرکت کنید.
0% تخفیف منقضی شده