همراه اول

  • شرکت مخابرات ایران ارتباطات سیار ایران همراه اول(به اختصار: IR-MCI) نخستین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در ایران با حدود ۸۶ میلیون سیم کارت واگذار شده می‌باشد. همراه اول یکی از شرکت‌های شرکت مخابرات ایران می‌باشد و در سال ۱۳۸۹ پس از عرضه ۵ درصد از کل سهام خود در بازار فرابورس ایران از سهامی خاص به سهامی عام تغییر شخصیت حقوقی داد و نهایتاً در سال ۱۳۹۱ در شرکت بورس اوراق بهادار ایران پذیرفته شده‌است.

کد تخفیف های منقضی شده همراه اول

همراه اول
کمپین بسته های میلیونی همراه اول
کمپین بسته های میلیونی همراه اول، کمپینی است که در آن به ۶۰ نفر از مشترکان همراه اول که از ابتدای آذر تا انتهای بهمن ماه سال ۹۷ اقدام به فعالسازی بسته اینترنت کنند به قید قرعه، ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان جایزه اهدا می گردد.
0% تخفیف منقضی شده
همراه اول
جشنواره فروش یلدای همراه اول
جهت استفاده از جشنواره فروش یلدای همراه اول بر روی "خرید" کلیک کنید شماره دائمی ۰۹۱۲ جایزه بگیرید برنده انواع بسته‌های اینترنت شوید کد تخفیف خرید مودم دریافت کنید
0% تخفیف منقضی شده
همراه اول
فروش ویژه سیم کارت دائمی
مناسبت چهلمین دهه مبارک فجر سیم کارت دائمی همراه اول با ۴۰ درصد تخفیف به قیمت ۱۰۰ هزار تومان عرضه می گردد.این طرح تا ۲۹ اسفند سال ۹۷ ماه ادامه خواهد داشت در طرح فروش ویژه سیم کارت دائمی با خرید سیم کارت دائمی می توانید ضمن بهره مندی از تخفیف قیمت سیم کارت، از بسته خوش آمد ۱۰۰۰، شامل ۱۰۰۰ پیامک، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه و اینترنت نامحدود به مدت یک هفته و تخفیف مکالمه به مدت ۹۰ روز پس از اتمام بسته خوش آمد ۱۰۰۰ استفاده نمایید. (پس از اتمام بسته خوش آمد، بسته تخفیف مکالمه به مدت ۹۰ روز به صورت خودکار فعال و قابل استفاده خواهد شد) برای خرید سیم کارت دائمی همراه اول در بازه زمانی طرح می توانید روی دکمه خرید کلیک کنید و یا به فروشگاه ها و دفاتر همراه اول مراجعه کنید.
40% تخفیف منقضی شده