پول تیکت

  • پول تیکت به عنوان اولین و تنها سامانه آنلاین رزرو خدمات و بلیط استخر و پارک آبی های ایران فعالیت خود را از سال 94 آغاز کرده است. شما با استفاده از پول تیکت می توانید در هرنقطه ای که هستید با چند کلیک به صورت امن و ساده به مجموعه های آبی اطراف خود دسترسی پیدا کرده، ویدیو، عکس، آدرس، قیمت و کلیه امکانات آن را مشاهده کرده و خدمات و بلیط استخرها و پارک های آبی را برای هر تاریخی که می خواهید با تخفیف های ویژه و با قیمت ارزان تر از گیشه رزرو کنید.

فهرست کد تخفیف پول تیکت

پول تیکت
تخفیف های رزرو استخر با پول تیکت
با رفتن به پول تیکت، ابتدا شهر خود را انتخاب کنید و لیست استخر های تخفیف دار شهرتان را ببینید.
جشنواره فروش 431 روز مانده

کد تخفیف های منقضی شده پول تیکت

پول تیکت
اولین خرید بلیط استخر
اولین شیرجه آنلاین خود را با ۳۰ درصد تخفیف بیشتر با پول تیکت تجربه کنید. اگر آماده هستید؟! برروی دکمه خرید کلیک کنید تا تجربه یک شیرجه آنلاین با کلی تخفیف شگفت انگیز را تجربه کنید.
30% تخفیف منقضی شده
پول تیکت
فستیوال تابستانی استخر های پول تیکت
تابستانی با تخفیف های شگفت انگیز در تهران بلیط استخر و پارک های آبی را با تخفیف بیشتر بخر
0% تخفیف منقضی شده
پول تیکت
اولین خرید بلیط استخر
اولین شیرجه آنلاین خود را با ۴۰ درصد تخفیف پول تیکت (اضافه بر تخفیف خود استخر ها) تجربه کنید. اگر آماده هستید بر روی دکمه خرید کلیک کنید تا تجربه یک شیرجه آنلاین با کلی تخفیف شگفت انگیز را تجربه کنید.
40% تخفیف منقضی شده
پول تیکت
اولین خرید بلیط استخر
با ثبت کد تخفیف بالا در اولین خرید 5 هزار تومان تخفیف خرید بلیت استخر و پارک آبی هدیه بگیرید.
5,000 تومان تخفیف منقضی شده
پول تیکت
خرید اولین بلیط استخر
اولین شیرجه آنلاین خود را با این تخفیف شگفت انگیز پول تیکت (اضافه بر تخفیف خود استخر ها) تجربه کنید. اگر آماده هستید بر روی دکمه خرید کلیک کنید تا تجربه یک شیرجه آنلاین با کلی تخفیف شگفت انگیز را تجربه کنید.
5,000 تومان تخفیف منقضی شده
پول تیکت
دریافت کد تخفیف در جشنواره تابستانی پول تیکت
در این چند روز، اصلا از پول تیکت غافل نشو !! این مدت سعی کن هر روز به پول تیکت سر بزنی و جوایز روزانه رو ببری و از فرصت‌های کسب امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی نهایی استفاده کنی.
0% تخفیف منقضی شده