دلینو

  • ما در دلینو موفق شدیم بهترین و دقیق ترین سامانه سفارش آنلاین غذا را ایجاد کنیم. دلینو در حقیقت یک سیستم هوشمند و یکپارچه سفارش اینترنتی غذا است که مستقیما به نرم افزارهای اتوماسیون رستوران ها متصل بوده، با بروز رسانی مداوم منوی سفارش، مانع از ثبت سفارش برای غذای ناموجود می شود.

فهرست کد تخفیف دلینو

دلینو
جشنواره موسیقی دلینو
ما در دلینو با همکاری دیدستان مسابقه ای رو به مناسبت جشنواره موسیقی فجر، برای شما طراحی کردیم تا علاوه بر دریافت تخفیف‌های هیجان انگیز، با پاسخ صحیح به سوالات درباره موسیقی ایران، بتونید در قرعه کشی هدست بیتس استدیوی 3 شرکت کنید.
مسابقه 7 روز مانده
دلینو
اولین سفارش غذا
(بن تخفیف 30% تا سقف تخفیف 4000 تومان - مدت اعتبار بعد از دریافت پیام 7 روز) دلینو ساده ترین راه سفارش آنلاین غذا است. سرویس سفارش آنلاین غذای دلینو در حال حاضر با بیش از 1100 رستوران از بهترین رستوران های تهران، قم، کرج و گرگان همکاری می کنه.
30% تخفیف آخرین روز

کد تخفیف های منقضی شده دلینو

دلینو
سفارش آنلاین غذا دلینو در قم
با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف سایت سفارش آنلاین غذا دلینو در قم با سقف تخفیف 5 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
25% تخفیف 0 روز مانده
دلینو
سفارش غذا دلینو در یزد
با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف سفارش غذا دلینو در یزد با سقف تخفیف 8 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دلینو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
40% تخفیف 0 روز مانده
دلینو
اولین سفارش از اپلیکیشن چنگال
با ثبت نام از طریق لینک معرف در سایت سفارش غذا دلینو، کد تخفیف 30 درصدی دلینو با سقف تخفیف 4 هزار تومان دریافت خواهید کرد
30% تخفیف 0 روز مانده
دلینو
سفارش غذا از رستوران های منتخب دلینو
جهت استفاده از تخفیف تا 40 درصد، سفارش غذا از دلینو بر روی "خرید" کلیک کنید
40% تخفیف 0 روز مانده
دلینو
بازی شب یلدای دلینو با جایزه گلکسی S9
با شرکت در بازی شب یلدای دلینو می‌توانید کد تخفیف 20 تا 50 درصدی دریافت کنید، به ازای هر 10 هزار تومان سفارش از دلینو یک شانس مجدد برای بازی کردن و امتیاز گرفتن کسب می‌نمایید. لازم به ذکر است هر روز می‌توانید 5 بار با ربات دلینو مسابقه بدید و امتیاز بگیرید. علاوه بر نمایش، کد تخفیف برایتان پیامک هم می‌شود و در نهایت کسی که تا ساعت 12 شب 30 آذر بیشترین امتیاز را داشته باشد، بدون قرعه‌کشی برنده گلکسی S9 می‌شود
0% تخفیف 0 روز مانده
دلینو
اولین سفارش غذا در تهران
جهت استفاده از تخفیف 30% سفارش غذا از دلینو بر روی "خرید" کلیک کنید
30% تخفیف 0 روز مانده
دلینو
برنده گلکسی نوت 9 شوید
با کلیک بر روی "مشاهده" و ورود به جشن تولد دو سالگی دلینو، می توانید برنده کد تخفیف یا گلکسی نوت 9 شوید. همچنین می‌توانید با سفارش غذا، تایید ایمیل، نصب اپلیکیشن دلینو و ... امتیاز و شانس خود را افزایش دهید
0% تخفیف 0 روز مانده